Lokalita

Rezidence Zahrady Novosadská se nachází ve velmi dobře situované a dostupné čtvrti Nové Sady, na ulici Střední novosadská na okraji města Olomouce. "Klidné bydlení v přírodě u řeky a zároveň v blízkosti centra" to je slogan, který charakterizuje tento nově vznikající developerský projekt, jehož charakteristikou je objekt se spoustou zeleně a krásný výhled do přírody, kterému dominuje blízká řeka Morava.

Areál disponuje výbornou dopravní obslužností a občanskou vybaveností. Dopravní obsluha je zajištěna zastávkou autobusu Nové Sady, která se nachází přímo před Rezidencí Zahrady Novosadská. Další dopravní spojení zajišťuje vlaková stanice Olomouc Nové Sady, která se nachází v docházkové vzdálenosti pouhých 250 m. Na ul. Rooseveltova se nachází zastávka tramvajových linek 3, 5, zastávka Trnkova, která je od rezidence vzdálena 800 m.

Z občanské vybavenosti se blízko rezidence nachází Fakultní ZŠ a MŠ Střední novosadská, MŠ Rooseveltova, International school Olomouc (Britská mezinárodní základní a mateřská škola na ul. Rooseveltova), Waldorfská základní škola a mateřská škola (ul. Rožňavská), Střední škola polygrafická (ul. Střední novosadská). Dále se v blízkosti projektu nachází knihovna, supermarket Penny Market (ul. Rooseveltova), supermarket Albert (ul. Zikova), na stejné adrese leží i Lékárna Rena, bankomat ČSOB, Air Bank.

Lokalita Střední novosadská je díky své poloze u řeky vhodná také pro různé sportovní aktivity. Přímo za rezidencí vede cyklostezka kolem řeky Moravy, která nabízí možnosti procházky, jízdy na kole či in-line bruslích. Nedaleko přes řeku Moravu se nachází další lokality jako např. malebný rybník Cajnerák a také Holický les. Další sportovní vyžití nabízí fotbalový klub FK Nové Sady, Sportcentrum Nové Sady, dětské hřiště Družební.